Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Přípravář/ka monolitické konstrukce

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Máte SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru? Zkušenosti s pozicí přípraváře staveb, popřípadě praxi na stavbě? Jestliže ano, tak jste vhodným kandidátem/kandidátkou na tuto pozici! Absolventi mají u nás dveře otevřené také, rádi pomůžeme a zaučíme do začátku! :)

A koho, že to hledáme? Výrobního přípraváře (monolitické konstrukce)

Jak bude vypadat Vaše náplň práce?
  • Budete se zabývat přípravou technicko – technologických, ekonomických, smluvních a dalších podkladů pro realizaci části stavby – železobetonové monolitické konstrukce v pozemním stavitelství
  • Práce s projektovou dokumentací
  • Vytváření podkladů pro nabídky
  • Zajištění poptávek subdodavatelů
  • Specifikování potřeb materiálu, vyhodnocování dodavatelů a nabídek subdodavatelů
  • Kontrola realizační projektové dokumentace a podkladů
  • Naceňování změn
  • Podpora při sledování průběžného ekonomického výsledku zakázky

Můžeme nabídnout:
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost vzdělávání, rozvoje
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost využití HO
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Denní příspěvek na stravné, kafeterii
  • Multisport karta
  • Zaměstnanecký akciový program Seop
  • Nástup možný ihned – místo pracoviště Praha 8

Jak by měl vypadat Váš profil?
  • Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru, VŠ stavební vzdělání však velkou výhodou
  • Odborná praxe na pozici přípraváře staveb, popřípadě praxe na stavbě – výhodou
  • Znalost MS office
  • Skvělé komunikační schopnosti
  • Ochotu učit se novým věcem, schopnost číst v technické dokumentaci
  • Jestliže máte znalosti v programech Oracle, RSV, Kros – velká výhoda

Zaujala Vás tato nabídka? Nebojte se přihlásit a zašlete nám své CV! O pozici si promluvíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Přípravář/ka monolitické konstrukce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Bialá z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Přípravář/ka monolitické konstrukce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.